השכרת נכסים

במסגרת השרותים המקצועיים שלנו, אנו מציעים שרות ניהול נכסים מקצועי (נכסים למטרת הכנסה) אנו כמובן כוללים שרות השכרה. מציאת שוכרים מתאימים לנכסים, בדר"כ בחוזה השכרה שנתי, ולכן מציאת דיייר/ים באיכות מתאימה הינה משימה הדורשת מספר צעדים חשובים אשר לנו כסוכנים ברשיון יש את כל האמצעים והידע לבצעם בהצלחה.

הכנת הנכס להשכרה

לאחר שנשב עם הלקוח/בעל הבית ונחליט על כל הפרטים מראש (סכום חודשי, ערבונות, הגבלות, תקופה ועוד…) כמו כן על העמלה שתשולם לסוכן צד ג' אשר ואם יביא עימו שוכר/ים אשר ימצאו מתאימים לאחר בדיקתנו, נוציא את הנכס לפרסום בתפוצה עולמית, לאחר שהוכן למגורים כנדרש..

בדיקת הנכס

אנו נבצע בדיקה ויזואלית כללית לנכס (טופס בדיקה) ונוודא כי הנכס מוכן, ותקין להשכרה (לפי החוק/קוד המקובל) ואם לא?, מה חובה ורצוי לתקן ולשפר בכדי למנוע תקלות עתידיות ותלונות דיירים, לאחר שהנכס הושכר, נבדוק תקינות מערכות, מוצרי חשמל, חלונות, גלאי עשן, קירות, רצפות, וכו'…).

פרסום הנכס להשכרה

לאחר שהנכס נמצא מתאים להשכרה/מגורים אנו נבצע גלריית תמונות מקצועית של הנכס (מינימום 20 תמונות) , הסביבה/שכונה, אזור וכו'… אשר ישמשו בכל מקור פרסומי עתידי. אנו נפרסם את הנכס ראשית במאגר הנדלן הציבורי (אמ אל אס) לסוכנים בלבד (מעל ל 16,000) ושם נציע עמלה בגודל הממוצע מקובל בלאס וגאס. נפרסם את הנכס בכל אתרי האינטרנט הרלוונטים והציבוריים, כולל פרסומים מקומיים בעיר, ומהיה שמינים בכל עת לצורך הצגת הנכס לכל דייר פוטנציאלי.

בדיקת דיירים

ברגע שנמצאו דיירים פוטנציאלים הם יגיעו למשרדינו וימלאו טפסי בקשת השכרה מיוחדים, ואנו נעשה שמוש במידע בכדי לבדוק אותם בדרכים המקובלות, ורדך מקורות מקצועיים ונבדוק הסטוריית מגורים והשכרות, עבר פלילי, החזרי מס/דוחות הכנסה, תלושי משכורת, פשיטות רגל, ו\או צווים תלויים, וכמובן נוודא באופן אישי את מקום העבודה וממליצים אם ידרש.

לאחר שנמצא מתאים נערוך עם הדייר/ת הסכם שכירות ל 12 חודשים ובו יצויינו כל הפרטים כמו: דמי שכירות, דמי ערבונות (חיית מחמד, נקיון, מפתח, בטחון…), מועדי תשלום, וקנסות על איחורים, נציין למי מותר להתגורר בנכס באופן קבע, כמו כיצד לשלם את דמי השכירות כל חודש, אמצעי יצירת קשר עימנו כולל בחירום, הגבלות על הנכס, והשמוש בו, וכמובן נחתים את הדייר/ת על כל הטפסים הנדרשים להשכרה, וכל זאת לאחר הצגת הנתונים ושיתוף מלא עם הלקוח/בעל הבית מראש.

מסירת מפתח

נצא עם הדייר/ת לנכס, נבצע בדיקת תקינות ויזואלית ביחד, ונחתים את הלקוח על טפסי הבדיקה, אשר ישמרו (יקבל העתק מכל טופס) אצלנו בתיק הלקוח, וכן הדייר/ת יקבלו מפתחות לדירה, והוראות אחרונות למעבר.

ברשותינו מערכת פרסום ושיווק ענפה להשכרות בתפוצה כלל עולמית, דרך כל המקורות הרלוונטים, ואנו גם מוסמכים ברשיון להציע נכסים להשכרה לגורמי ממשלה (סקשין-8) , וגופים ציבוריים – ואנו מתחייבים לבצע את כל הפעולות הנדרשות להבטיח השכרה מוצלחת ומאובטחת לכל נכס באשר הוא!!!