אודותינו

אודותינו

אם שקלתם מעבר ללאס וגאס לצרכי מגורים, ואולי גם השקעה בעסק?  אם חשבתם לרכוש נכס/ים לצרכי השכרה מינוף והכנסה פאסיבית שוטפת? או לרכוש נכס/ים להשקעה לטווח קצר, כלומר לשפץ ולמכור למטרת רווח תוך פרק זמן קצר???

בכל לכל המעונינים בבית מגורים, השכרת/קניית מבנה לעסק, או עם עסק קיים? בנייה על שטח ריק? או כל פעולת נדלן אחרת – הגעתם למקום הנכון, ונשמח לסייע.

אנו גיא ניסגודה, וענת מגד, מתגוררים בעמק לאס וגאס ( 3 הערים הצמודות) מעל ל- 20 שנה, יש לנו היכרות רחבה מאוד עם העמק, סביבתו, מאפיינים, אופי האוכלוסייה בו, וכן כלכלתו.
חווינו עם השנים את קצב הצמיחה, והפיתוח בעיר, הכולל ובדגש לשוק הנדל"ן.

במסגרת תשובותינו הקבועה בלאס וגאס, לפני שנכנסנו לתחום הנדל"ן המקצועי (מתן שירותים ברשיון) בשנת 2009, היינו בעלים של עסק מבוסס וייחודי של שימור מבנים/נכסים, הכולל נקיונות, שחזור, תיקונים, ותחזוקה שוטפת של עשרות אלפי נכסים ומבני מגורים בעיר/עמק, עם מעל ל- 3000 לקוחות קבועים, הכוללים מתחמי מגורים (קומפלקסים) שונים ומגוונים ברחבי העמק, חברות ותאגידים, ומשרדי ממשלה.

תוך עיסוק בתחום זה, אשר כלל לימודים והכשרות מתאימות, צברנו ידע רב מאוד בכל הנוגע לתקינות נכסים, תיקונים, שיפורים, שימור, ניהול תחזוקה ועוד… אשר אותו אנו מנצלים היום בתחום הנדל"ן כל יום, ידע זה תורם לנו יכולת לאבחן בעיות ותקלות, ולבצע החלטות נכונות מול נותני שירותים (קבלנים) בכדי למנוע הוצאות מיותרות לבעל הנכס (המשקיע).
 
אנו זמינים 24/7 לטובת בעיות ותקלות בנכסים, כולל תלונות דיירים, וערוכים לתת טיפול נכון ומענה הולם לכל תקלה, בכל רגע נתון, ואנו עובדים מול מס חברות לביטוח אחריות (HOME WARRANTY), וכן נותני שירותים מקצועיים ברשיון (VENDORS), באופן קבוע, תוך קבלת תעריפי עבודה זולים ממחירי השוק.
במסגרת שירותינו, אנו מציעים קשר ישיר שלנו אל מול בעלי הבית (המשקיעים), ותמיד זמינים לסייע בכל פנייה, באופן אישי.
 
מפרסמים ומשווקים נכסים להשכרה בלאס וגאס, בכל העולם.
 
אנו דוברי עברית (שפת אם), אנגלית (ברמת שפת אם), נתון אשר מקנה יתרון מוכח למשקיע הישראלי.
 
עד היום שרתנו ואנחנו משרתים עשרות ואף מאות לקוחות/משקיעים מישראל, עם פעילות של מעל לעשור מול קהל לקוחות ותיק מאוד.
 
אנו מעורים מאוד, בכל הקשור לכלכלת העמק, התפתחותו, שוק הנדל ן, פוליטיקה, וחוקי המדינה ומתעדכנים בכל כמה חודשים לאור ההתפתחות המהירה של העמק.
 
ולא פחות חשוב, אנו מציעים שרות ניהול שוטף מלא, הכולל את כל הפעולות הנדרשות בנכס/השקעה, ונוטלים את השליטה והאחריות המקצועית מבעל הנכס/המשקיע.
דילוג לתוכן